• Şubat 2016'da yayın hayatına başlayan Ne Okudum Ne İzledim blog adresi, okuduğum kitaplar ve izlediğim filmler/diziler hakkında ayrıntılı inceleme yazıları bulabileceğiniz, bunun yanında farklı formatlarda hazırlanmış kitap ve film listelerine göz atarak "ne okumalı?" ve "ne izlemeli?" gibi sorulara cevaplar bulabileceğiniz zengin ve kaliteli içerikler sunma gayretinde olan bir platformdur.

  • Kitap ve film içerikleri ağırlıklı olsa da çeşitli konularda yazdığım mim yazılarına, etkinlik haberlerine ve farklı konularda yapılan araştırma yazılarına da ulaşabilirsiniz.

  • İletişim Sayfası üzerinden blog hakkındaki öneri ve düşüncelerinizi, varsa şikayetlerinizi çekinmeden iletebilirsiniz. 

  • Blog içerisinde menünün sağ köşesine konumlandırılmış arama kutusunu kullanarak blogda merak ettiğiniz konuda içeriklerin olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer aradığınız tarzda bir içerik yoksa oluşturulması için iletişime geçerek konu talebinde bulunabilirsiniz.

  • Yine sağdaki sütunlarda yer alan Sosyal Medya simgelerine tıklayarak facebook, twitter, instagram veya google+ üzerinden etkileşime geçebilir, sayfaları takibe alarak blog adresini daha yakından izleyebilir ve destek olabilirsiniz.

  • Sidebar kısmında yer alan Popüler Yayınlar eklentisi "son bir haftalık" veriler baz alınarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla bu kısımda son bir hafta içerisinde en çok görüntülenen 5 yayına ulaşmanız mümkün. Ayrıca içerik kalitesine güvenerek takip ettiğim bloglardan oluşturduğum Blog Listem köşesinden yeni blogları keşfe çıkabilirsiniz.Reviewed by Ne Okudum Ne İzledim on Haziran 07, 2017 Rating: 5