Header Ads

Hakkımda


Merhaba ben Serhat,

Ne Okudum Ne İzledim bloğunun kurucusuyum. Şubat 2016’dan bu yana, okuduğum kitaplar ve izlediğim filmlerin kendimce bir değerlendirmesini yaparak sizlerle paylaşıyorum. Bunun yanı sıra kitap ve film sektörüyle ilgili haberler, yarışmalar, gelişmeler, röportajlar, tasarım vb. konularda haberler ve çeşitli içerikler paylaşmaya gayret ediyorum.

Kendimden biraz bahsedecek olursam henüz öğrenciyim ancak mezun olmaya çok yakınım. Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünde okuyorum. Üniversite yıllarımda katıldığım bir yazarlık kulübüyle kitap yazma, basma ve satma konusunda çok güzel deneyimlerim oldu. Bu sayede çok yazarlı kitaplarda yazılarımı yayınlama ve fuarlarda bu kitaplar aracılığıyla temsil edilme fırsatını yakaladım. Yeri geldikçe bu konuda sahip olduğum deneyimleri de sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu platformda sizlere içerik üretirken aynı zamanda sizlerden de bir şeyler öğrenmeyi, yeni dostluklar kurmayı ümit ediyorum.

Blog yazarlığı konusunda henüz yeni olsam da daha öncesinde SEO yazarlığı yapmış bulunmaktayım. Kitap okumak, film izlemek ve bunlar üzerinden insanlarla sohbet etmekten aldığım keyif dürtüsüyle bu bloğu açmaya karar verdim. Dolayısıyla Ne Okudum Ne İzledim bloğumu, SEO, girişimcilik, yazarlık, pazarlama vb. konularına olan ilgime ve ilerleme isteğime yönelik somut bir başlangıç olarak görüyorum.

Bu alanda henüz yeni olsam da kendime ve kalemime güvenim tam. Bu noktada sizlerin yorumları, görüşleri ve önerileri de benim için çok önemli. Lütfen görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyin, hepsini dört gözle bekliyorum. Umarım burada geçirdiğiniz zaman sizin için hem keyifli hem de verimli olur.
Blogger tarafından desteklenmektedir.